Андріївський дошкільний навчальний заклад

засновано Андріівською селищною радою у квітні 1985 році.

Рішення виконавчого комітету Андріівської селищної ради народних депутатів Харківської області від 25.04.1985 року №25 «Про заснування навчально-виховного закладу №1»

Історія Андріївського ДНЗ

Історія створення ДНЗ бере свій початок в далекі 50—ті , коли відкриваються дитячі ясла, розраховані на одну групу дітей віком від 2 місяців до 6 років, в якій налічувалось більше 30 малюків. За 300 метрів від них був створений на базі старих приміщень Дитячого будинку – садочок для дітей робітників та працівників колгоспу. Про тяжку роботу в закладі годі й говорити - відсутність води, пічне опалення, нестача дитячих місць. Але попри цьому - в закладі чистота і порядок, вихователі - професіонали в своєму ділі. Дитсадок завжди тримався на гарному рахунку в районі та області.
В 1985 році здійснилася мрія не тільки працівників дитячого садка, а й усіх жителів селища -- закінчилось будівництво двоповерхової споруди: справжнього казкового палацу з великими просторими приміщеннями, заповненими сонячним сяйвом. Андріївський садочок за роки свого існування випустив у світ більшу частину молодого покоління селища, за яке ми маємо право пишатися: це і вихователі, і вчителі, і лікарі, бізнесмени. Із стін дитячого садочка вийшов і теперішній голова селищної Ради – Бабаков Євген Олексійович.
Дошкільний навчальний заклад повністю знаходиться на державному забезпеченні. В матеріальному плані велику допомогу надають також благодійні внески батьків.
Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.